ELEKTRO-BUD

Zgłoś awarię

501 576 840

tel

Instalacje elektryczne Wrocław

p1

Współczesne życie opiera się o technologie, które wymagają zasilania elektrycznego. Życie bez energii elektrycznej jest praktycznie nie możliwe, a funkcjonowanie przedsiębiorstwa bez prądu stało się niewyobrażalne nawet na krótką chwilę. Przerwa w dostawie energii, w wielu przypadkach przeliczana jest przez firmy na kilkutysięczne straty, to sprawia, że dobrze funkcjonująca instalacja elektryczna staje się sprawą priorytetową. Każde gospodarstwo domowe oraz wszelkiego typu zakłady przemysłowe, zarówno małe, jak i duże muszą posiadać przyłącze energetyczne oraz sieć instalacyjną.

Nasza firma pragnie przedstawić Państwu ofertę kompleksowych usług w zakresie projektowania, montażu, modernizacji i konserwacji instalacji elektrycznych. Pracujemy na najwyżej rozwiniętym technologicznie sprzęcie, używając materiałów najwyższej jakości w celu zapewnienia naszym klientom możliwie bezawaryjnego funkcjonowania instalacji, a stosując się ściśle do norm i zasad bezpieczeństwa gwarantujemy Państwu bezpieczne użytkowanie.

 

Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadający wszelkie możliwe certyfikaty i uprawnienia z największą precyzją i starannością wykonają dla Państwa kompletne instalacje elektryczne wraz z projektem, instalacje odgromowe, przyłącza energetyczne, oraz linie kablowe.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie działań branży elektrycznej i pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań inwestycyjnych w zakresie energetyki. Zajmujemy się także modernizacją istniejących już instalacji, dostosowujemy je do nowych potrzeb inwestycyjnych, oraz wykonujemy prace związane z konserwacją i serwisowaniem.

 

Stosujemy wysokiej jakości artykuły instalacyjne po rozsądnych cenach, a także sprowadzamy konkretne marki na życzenie klienta, w bardzo korzystnej cenie. Zapraszamy do pełnego zapoznania się z naszą ofertą i do konsultacji z naszymi przedstawicielami wszystkich inwestorów, zarówno tych indywidualnych jak i bardzo dużych firm deweloperskich. Obsługujemy nowo powstające inwestycje, a istniejącym proponujemy stałą współpracę na bardzo korzystnych warunkach.

Pomagamy także we wszelkiego rodzaju doraźnych działaniach w razie poważnych awarii instalacji elektrycznych. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania i wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami!

Ta strona korzysta z technologii cookies do poprawy jakości obsługi informacje o cookies