ELEKTRO-BUD

Zgłoś awarię

501 576 840

tel

Firma elektryczna Wrocław - Elektro-Bud

o firmieFirma ELEKTRO-BUD istnieje od maja 1983 roku. Podstawowym obszarem naszej działalności jest branża elektryczna. Wykonujemy kompleksowo instalacje elektryczne (Wrocław i okolice) i zarówno w budownictwie mieszkaniowym jak i przemysłowym.

 

Ponad 20-letnie doświadczenie jakim mogą się szczycić nieliczne firmy elektryczne Wrocław, zdobyte przy realizacji różnych obiektów, gwarantuje indywidualne i profesjonalne podejście do każdego zadania. Wykwalifikowana kadra techniczna zaproponuje najlepsze rozwiązania i sprawdzone technologie, a najwyższą jakość wykonywanych usług zapewnią pracownicy z wieloletnim stażem i odpowiednimi uprawnieniami (SEP).

 

Dobrze wyposażone zaplecze techniczne oraz stabilna sytuacja finansowa jakiej często nie mają inne firmy elektryczne (Wrocław) umożliwia realizację każdej inwestycji. Dzięki współpracy z renomowanymi dostawcami materiałów i sprzętu możemy zaoferować konkurencyjne ceny. Solidne i terminowe wykonywanie powierzonych zadań potwierdzają opinie inwestorów.

 

Od 2010 roku firma ELEKTRO-BUD zmieniła swój status prawny przekształcając się w spółkę jawną.

Jednocześnie rozszerzyła swoją działalność o instalacje domofonowe, alarmowe, logiczne i CCTV.

Ta strona korzysta z technologii cookies do poprawy jakości obsługi informacje o cookies