ELEKTRO-BUD

Zgłoś awarię

501 576 840

tel

Ogrzewanie elektryczne Wrocław

p6

Rewolucje w budownictwie zachodzą każdego dnia, zarówno w technologiach budowy, jak i w systemach instalacyjnych. Najnowsze technologie dostępne na naszym rynku modernizują także systemy grzewcze. Ma to znaczący wpływ na ekonomiczne koszty eksploatacji, a także na dbałość o ekologię i środowisko, w którym żyjemy.
Ogrzewanie w sezonie jesienno-zimowym

Ogrzewanie elektryczne ogranicza wydatki

Chcąc ograniczyć wydatki staramy się tak zaprojektować ogrzewanie elektryczne, by najmniejszym kosztem ogrzać nawet duże pomieszczenia w domu, biurze, na halach sportowych i w magazynach. Stosując elektryczne ogrzewanie podłogowe wykorzystujemy najnowsze rozwiązania technologiczne oszczędzające użytkownikom pracy i trudu rozpalania ognia i noszenia węgla w sezonie grzewczym. Sucha i ciepła podłoga w łazience to chyba najlepszy argument przy podejmowaniu decyzji o zastosowaniu ogrzewania podłogowego. Cienkie płyty grzejne stosujemy nie tylko w nowo powstających inwestycjach, można je z powodzeniem zamontować podczas modernizacji obiektu. Mogą one stanowić także dodatkowe źródło ciepła, ewentualnie być stosowane zamiennie w przejściowym okresie jesiennym i wiosennym, bez potrzeby uruchamiania pieca.

 

Maty grzejne ogrzewania podłogowego można zamontować tylko w wybranych pomieszczeniach, zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem. W budownictwie jednorodzinnym bardzo często stosuje się po dwa systemy ogrzewania, a ogrzewanie podłogowe jest wręcz niezastąpione do uzyskania pełnego komfortu oraz optymalnie najlepszej temperatury wnętrza. Nasza firma oferuje państwu kompleksowe usługi w zakresie wykonania projektu montażu pełnej instalacji grzewczej!
Posiadamy materiały instalacyjne najlepszych marek na rynku i najwyższej jakości po bardzo korzystnych cenach.
Konserwacja i serwis urządzeń elektrycznych

Świadczymy usługi w zakresie konserwacji urządzeń i sezonowego serwisu ogrzewania elektrycznego na terenie Wrocławia i okolic.

Mamy na swoim koncie bogate doświadczenie w tej branży, dzięki któremu możemy zaproponować swoim klientom najlepsze rozwiązania, indywidualne projekty, staranne wykonanie z dbałością o szczegóły. Dysponujemy doświadczonymi pracownikami, którzy posiadają pełne kwalifikacje i wszelkie uprawnienia do projektowania i montażu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, by uzyskać pełniejszych informacji na temat instalacji ogrzewania elektrycznego!

Gwarantujemy fachowe doradztwo jakiego nie oferują inne firmy elektryczne - Wrocław!

Ta strona korzysta z technologii cookies do poprawy jakości obsługi informacje o cookies