ELEKTRO-BUD

Zgłoś awarię

501 576 840

tel

Domofony Wrocław

p2

Domofon został wynaleziony dla pełnej wygody i bezpieczeństwa mieszkańców domów jedno i wielorodzinnych, oraz na osiedlach zamkniętych. Zapewnia on komunikację pomiędzy domem, a osobą stojącą za bramą. Dzwonek do drzwi nie wymaga już wyjścia na zewnątrz, a nawet odpowiadania na wezwanie.

Dzięki kamerom jakie mają wideo-domofony (Wrocław) widzimy najpierw gościa, po czym uznając go za niepożądanego możemy nie ujawniać się. Pozwala to na komfort prywatności, nawet dla mieszkańców dużych osiedli i zachowanie pełnego bezpieczeństwa bez konieczności wynajmowania ochrony.

 

Domofony i wideodomofony chronią nas przed natrętnymi domokrążcami i akwizytorami, oraz przed kontaktami z persona non grata. Do systemów domofonowych oferujemy Państwu systemy kontroli dostępu w pełnym zakresie, wraz z instalacjami alarmowymi i CCTV.

W naszym asortymencie posiadamy bogaty wybór sprzętu typu panele, słuchawki, moduły, kamery, które dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klientów. Realizujemy inwestycje w domach jedno i wielomieszkaniowych gwarantując fachowe doradztwo w dziedzinie zapewnienia ochrony i bezproblemowej komunikacji między domem, a furtką.

Proponujemy Państwu wykonanie pełnego zakresu działań związanych z wyborem systemów domofonowych i alarmowych, projektowaniem całej instalacji, montażem i serwisem oraz sezonową konserwacją sprzętu. Zapewniamy najnowszą technologię analogową i cyfrową oraz najlepszej jakości rozwiązania systemów dla każdej inwestycji, bez względu na jej wielkość. Nasi pracownicy to doświadczeni fachowcy, którzy zaproponują Państwu optymalnie najwłaściwszy projekt i z największą precyzją go zrealizują.
Usługa serwisu domofonów i systemów alarmowych

 

Instalacje domofonowe Wrocław - serwis

Zapraszamy do skontaktowania się z naszym biurem by w pełni zaznajomić się z naszą ofertą i poznać szczegóły dotyczące stałej współpracy. Jesteśmy bardzo elastycznym zespołem, dlatego chętnie przedstawimy propozycje dotyczące indywidualnego projektu i dostosujemy go do Państwa wymagań. Nasze profesjonalne podejście do każdego klienta gwarantuje odpowiedź na wszystkie pytania kierowane do nas, dlatego zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Zajmujemy się też doraźnymi problemami kiedy np. zepsują się domofony (Wrocław), dlatego zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Ta strona korzysta z technologii cookies do poprawy jakości obsługi informacje o cookies