ELEKTRO-BUD

Zgłoś awarię

501 576 840

tel

Pogotowie elektryczne Wrocław

p4

Awarie instalacji elektrycznych mogą zdarzyć się zupełnie nieoczekiwanie, o każdej porze dnia lub nocy. Każda chwila bez prądu może przynieść ogromne straty, zarówno przedsiębiorstwom jak i prywatnym mieszkańcom. Dłuższa awaria instalacji energetycznych może spowodować nawet utratę zdrowia bądź życia ludzi. Przykładem może być nawet chwilowy brak elektryczności w szpitalach, hospicjach, żłobkach. Często nawet zasilanie awaryjne nie działa w przypadku większych awarii, co może spowodować, że życie pacjentów zostanie zagrożone. Bez właściwego sprzętu i wiedzy nie jesteśmy w stanie sobie sami pomóc, a każda chwila bez energii elektrycznej to ogromny kłopot. Najprostsze czynności życia codziennego, także wymagają właściwie działającej instalacji elektrycznej. Czy chcemy zagotować wodę nas herbatę, czy podgrzać butelkę dla niemowlaka, czy po prostu wysuszyć włosy przed wyjściem z domu korzystamy z elektryczności. W razie awarii, żadne urządzenie w domu, biurze, fabryce, szpitalu, lub innej instytucji nie będzie działać.

 

W każdym z tych przypadków prąd elektryczny jest niezbędny.

Nasze pogotowie elektryczne Wrocław służy Państwu pomocą nieprzerwanie, 365 dni w roku całodobowo. Gwarantujemy szybkość i dokładność w usuwaniu awarii, oraz zapewniamy fachową kontrolę wraz z pomiarami całej instalacji po usunięciu usterek! Dysponujemy sprzętem i materiałami instalacyjnymi pozwalającymi na szybkie zlikwidowanie awarii, bez konieczności sprowadzania części i artykułów instalacyjnych z hurtowni, lub sklepu. Jest to bardzo ważne w przypadku usuwania awarii w nocy lub w niedziele i święta. Na miejsce przyjeżdżają najszybciej jak to jest możliwe zaopatrzeni w potrzebny sprzęt. Elektro-bud - Pogotowie elektryczne Wrocław.

 

Zatrudniamy tylko doświadczonych fachowców, posiadających wszystkie wymagane uprawnienia i certyfikaty, dlatego możemy udzielić pomocy niemalże natychmiast po przyjęciu zgłoszenia. Nasza firma proponuje Państwu także usługi w zakresie konserwacji instalacji elektrycznych tak, aby nie dopuścić do powstania usterek i poważniejszych awarii! Właściwie konserwowana i eksploatowana instalacja elektryczna gwarantuje stały dopływ prądu dostarczany do wszystkich urządzeń. Nasi pracownicy dyżurują całodobowo pod telefonem alarmowym!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Ta strona korzysta z technologii cookies do poprawy jakości obsługi informacje o cookies