ELEKTRO-BUD

Zgłoś awarię

501 576 840

tel

Pomiary elektryczne Wrocław

p3

Prąd elektryczny to coś czego nie widać, natomiast jego brak lub wadliwe funkcjonowanie jest zauważalne natychmiast. Nie można go skontrolować za pomocą któregokolwiek ze zmysłów, a to nie pozwala sprawdzić poziomu naszego bezpieczeństwa, ani stanu technicznego instalacji elektrycznej. Niewłaściwe napięcie w gniazdku może spowodować zniszczenie sprzętu wrażliwego na zmiany wartości prądu. W chwili, gdy zmiana napięcia niszczy sprzęt na terenie przedsiębiorstwa straty mogą być ogromne, liczone nawet w dziesiątkach tysięcy. Nikt nie może pozwolić sobie na takie szkody.
Aby zapobiec awariom i wszelkiego rodzaju nieszczęściom spowodowanym przez działanie wadliwej instalacji elektrycznej, konieczna jest fachowa pomoc. Wykonujemy pomiary na najlepszym i najczujniejszym sprzęcie pomiarowym, zatrudniając najlepszych specjalistów posiadających kwalifikacje zgodne z rozporządzeniem Urzędu Regulacji Energetyki.

Oferujemy:

  • pomiary elektryczne we Wrocławiu
  • pomiary skuteczności zerowania,
  • rezystancji izolacji,
  • wyłączników różnicowo - prądowych,
  • natężenia oświetlenia i rezystancji uziemień.

Okresowe pomiary elektryczne, przeglądy 5-cio letnie

Proponujemy Państwu wykonywanie sezonowych pomiarów, które zgodnie z Prawem Energetycznym muszą być przeprowadzone stosunkowo co 1 rok ,5 lat lub rzadziej niż 5 lat, w zależności od rodzaju instalacji i natężenia jej eksploatacji. Nasza firma oferuje kompleksowe, staranne i precyzyjne pomiary instalacji elektrycznych nowych oraz cykliczne, sezonowe kontrole instalacji istniejących, zapewniające właściwe działanie urządzeń oraz bezpieczeństwo ich eksploatacji.

Zapraszamy do stałej współpracy, gdyż dzięki systematycznej kontroli możecie być Państwo pewni, że eksploatacja instalacji elektrycznej nie zagraża bezpieczeństwu ludzi w jej otoczeniu. Wykonujemy pomiary w nowo powstałych obiektach, oraz modernizowanych. Pragniemy przypomnieć, że obiekty przed oddaniem do użytkowania powinny być przebadane przez specjalistów, w celu zapewnienia bezpieczeństwa i ewentualnego usunięcia powstałych niezgodności względem Prawa Energetycznego.

Podejmiemy się stałej współpracy z instytucjami i przedsiębiorstwami oraz zarządcami osiedli mieszkaniowych (Wrocław i okolice) polegającej na systematycznych, cyklicznych i kompleksowych pomiarach całych sieci zasilających oraz instalacji w mniejszych obiektach. Kompleksowe pomiary elektryczne, Wrocław i okolice. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą Państwu wyczerpujących informacji, ponieważ warto postawić na bezpieczeństwo swoje oraz innych!

Ta strona korzysta z technologii cookies do poprawy jakości obsługi informacje o cookies